O Nas

Drukuj PDF

O nas...

"Uroda to rekomendacja lepsza niż jakikolwiek list polecający" - Arystoteles

Każdy z nas marzy, aby dobrze wyglądać i być pięknym... Niestety, zmęczenie, stres, zmiany klimatu, zanieczyszczenie środowiska, upływ czasu powodują, że dzień po dniu Twoja skóra słabnie, traci wigor, naturalny blask.Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób aktywnych, intensywnie pracujących, zmęczonych trudami dnia codziennego proponuję zabiegi skutecznie walczące z problemami skóry.

Mam przyjemność zaprosić Państwa na zabiegi dla ciała i duszy, niezapomniany relaks, wyciszenie i odnowę skóry. Mój gabinet kosmetyczny powstał z myślą o osobach, które wiedzą jak ważne jest zachowanie równowagi pomiędzy dbaniem o urodę i zdrowie, dobrym samopoczuciem a osiągnięciem sukcesu.Wykonujemy zabiegi przy zastosowaniu nowoczesnych urządzeń, jak i metodami tradycyjnymi. Dzięki użyciu zaawansowanych technik i bardzo wysokiej jakości preparatów i zabiegów jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagającej klienteli.Nasze zabiegi pielęgnacyjne pomogą odzyskać Twojej skórze świeżość, blask i uczucie komfortu.Kosmetyka jest Naszą pasją, naszym celem jest wychodzenie naprzeciw Państwa oczekiwaniom, dlatego serdecznie oferuję szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych.


Zdrowie i uroda jest wizytówką każdej kobiety, dbajmy o nie, aby każdego dnia czuć się wyjątkowo, ponieważ piękno jest w każdej z nas.

Z roku na rok staramy się rozwijać i jesteśmy na bieżąco z nowoczesnymi trendami w kosmetyce. Korzystamy z wielu szkoleń aby poszerzać swoją wiedzę ,czego dowodem są liczne certyfikaty.
Pracujemy na renomowanych firmach kosmetycznych.

Zadowolenie Państwa z efektów zabiegów będzie dla nas największą satysfakcją oraz motywacją do dalszego rozwoju.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Natalia Aleksiewicz